• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2020 - Custom text here

Ev Dekorasyon

Lc Waikiki Ev Tekstili Pazarına Girdi (LCW Home)

Türk moda perakendesinin lider markası LC Waikiki, hazır giyim alanındaki tecrübesini ev tekstil sektörüne taşıdığını açıkladı.

10 milyon TL yatırımla hayata geçirilen LCW Home, öncelikle Türkiye genelinde 10 mağazada ve www.lcwaikiki.com’da müşterisiyle buluşuyor. Ekim ayı itibari ile de LCW Home ürünleri 20 mağazada daha yer alacak.

Türkiye ve dünya çapındaki yaygınlığını her geçen gün artıran ve daha fazla müşterinin hayatına dokunan ürün ve hizmetleriyle büyüme yolculuğunu sürdüren LC Waikiki, ev tekstili pazarının yeni oyuncusu olarak ‘evlere’ girdi.

Geniş ürün yelpazesiyle moda perakende sektöründe yer alan marka, LCW Home ile mutfaktan banyoya, yatak odasından salona evin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Büyük çoğunluğu Bursa ve Denizli’de üretilen LCW Home ürünleri başlangıçta Türkiye genelinde 10 mağazada ve www.lcwaikiki.com’da satışa sunuluyor. Ekim ayı itibari ile de LCW Home ürünleri 20 mağazada daha yer alacak.

LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, LCW Home ile ilgili olarak şunları söyledi: “Yaklaşık 20 yıldır moda perakende sektöründe hizmet veren bir Türk firması olarak yıllarca müşterilerimizin ihtiyaçlarını, taleplerini karşılamak üzere çalıştık. Şimdi de moda perakende sektöründe edindiğimiz uzun yıllara dayanan bu tecrübemizi ev tekstili alanına aktarmak için yola çıktık ve LCW Home’u hayata geçirdik. 2023 yılında LC Waikiki olarak Avrupa’nın en başarılı 3 moda perakende markasından biri olmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda LCW Home’un da Türkiye’de pazar lideri olacağını öngörüyoruz.”

Üretimin yüzde 100 yerli olduğu LCW Home ile Türkiye’nin yanı sıra bulundukları ülkelerde de yer almayı hedeflediklerini belirten Vahap Küçük; “10 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiğimiz LCW Home kategorisi için ilk 6 ayda yaklaşık 20 milyon TL’lik ciro elde etmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimizin tercihlerine değer vererek ilerlediğimiz bu yolda markamıza ilgi gösteren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Evlere “LCW Home” Dokunuşu

Türk ev tekstili pazarına yeni bir soluk katan LCW Home koleksiyonlarında her tarza ve zevke hitap eden ürünler yer alıyor. Nevresim takımları, bornozlar, havlular, battaniyeler, kırlentler ve masa örtüleri olmak üzere 300 çeşit üründen oluşan LCW Home, evleri baştan aşağı yenilemeye hazırlanıyor. Modern, Şık, Country ve Denim olmak üzere dört farklı temayla müşterilerin beğenisine sunulan LCW Home koleksiyonları, bir ailenin tüm bireylerinin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor. Birbiriyle uyum sağlayan ürünler kendi tarzını yansıtmak isteyenler için kolaylık sağlayacak.

Kaynak: http://www.haberyapi.com

f t m