• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2020 - Custom text here

Ev Dekorasyon

Hardal Sarısı İle Dekorasyon

Biliyorsunuz ki sizlerle sürekli moda olan renklerin dekorasyon örneklerini paylaşıyoruz. 2014 yılının gözde rengi hardal sarısı olduğuna göre, hardal sarısı ile dekorasyon örneklerini paylaşmasak olmazdı.

Hardal sarısı çok cesur bir renk olmasa da yeterince şık bir renk dekorasyon için. Özellikle doğru renklerle kombinlendiğinde inanılmaz güzellikte eve sahip olabilirsiniz.

Her rengin olduğu gibi hardal rengininde farklı tonları bulunmakta. Resimde olduğu gibi sıcak bir hardal sarısı ile çikolata kahve mükemmel ikilidirler. Korkmadan cesurca kullanabilirsiniz.

Ayrıca siyah, gri gibi koyu renklerle, mor,mavi,kırmızı ve  yeşil gibi canlı renklerle de kolayca kombinleyebilirsiniz. Fakat canlı renklerle kombinlerken her iki renginde dozunu iyi ayarlamalısınız.

Biz de sizlere fikir vermesi için hardal sarısının farklı renklerle kombinasyonlarından oluşan farklı ev dekorasyon örneklerini derleyip, beğeninize sunduk. Resim galerimizi incelediğiniz de hardal sarısı ile hangi rengi hangi ölçüde kullanmanız gerektiğine önemli ölçüde karar vereceksiniz.

Kaynak: http://www.dekorcenneti.com

f t m