• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2020 - Custom text here

Gelinlik - (wedding dress)

Dantelle Ankara Gelinlik Mağazası

Dantelle Ankara Gelinlik Mağazası

DANTELLE, deneyimli kadrosuyla, Ankara gelinlik sektöründe ünlü ithal gelinlik markaları ile kalite ve estetik konusunda beklentilere cevap olmak amacıyla yola çıkmıştır. Dantelle Ankara Gelinlik Mağazası gelinlik modelleri, tek bir markaya bağımlı olmaksızın yenileniyor; gelin adaylarına en iyi gelinliği, en cazip fiyata sunuyor.

Dantelle, her sezon, 100 ün üzerinde yepyeni gelinlik modelleri ve tamamlayıcı aksesuarı ile rakipsiz koleksiyonlar bulunduruyor.

Nicole, Maggie Sottero, Justin Alexander, Novia D’art, Fara Sposa, White One

Dünyanın dört köşesinden özenle seçilmiş dünyaca isim yapmış tasarımcılar tarafından şekillenen gelinlik markalarının en özgün ve göz alıcı gelinlik modelleriyle orijinalliğin, zarafetin ve kalitenin harmanlandığı koleksiyonlar, Ankara gelinlik mağazaları arasında yenilikçi bir anlayış getirdi. Dantelle, oluşturduğu koleksiyonların kalitesi, yaratıcılığı ve çeşitliliği ile kısa sürede en beğenilen, en çok tercih edilen marka haline geldi.

Dantelle Ankara Gelinlik Mağazası ekibi, evlilik hayali kuran modern genç kızları etkileyen zarif görünümlü gelinliklere imza atıyor. Aşkın ve güzelliğin birlikteliğini bambaşka bir boyuta taşıyor.

Dantelle, yüksek kaliteli gelinlik markaları ile, sadece ithal ürünler ve uluslar arası gelinlik markaların en yeni koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor.

2017 sezonunda da yepyeni, göz alıcı gelinlik modelleri lle adından söz ettiren Dantelle,  Ankara’da gelin adaylarının en özel gününe güzellik ve zarafet katmaya devam ediyor.

2017 Gelinlik modelleri, dokulu danteller, çiçek işlemeleri, sırt ve göğüs dekolteleri, drapeler ve farklı etek stilleriyle dikkat çekiyor. Yeni sezonda, romantik tasarımların ön plana çıktığı 2016 Dantelle Ankara gelinlik modelleri, ışıltısıyla göz kamaştırmak isteyen, en özel gününde masalsı bir hava içerisinde kendini düşleyen Ankara’lı gelin adaylarının favorisi olmaya aday…

Şık ve romantik çizgileri, ithal gelinlik modelleri ile, ünlü tasarımcılar tarafından hazırlanan zengin bir marka ve model portföyüne sahip Dantelle Ankara Tunalı Hilmi Gelinlik mağazasında aradığınız gelinliği mutlaka bulacaksınız.

 Tunalı Hilmi Caddesi, 100/6 Kavaklıdere/Ankara Telefon: (0312) 466 79 14 - (0543) 466 79 14

http://dantelle.com.tr

 

f t m