• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2021 - Custom text here

Ünlüler

Gülben Ergen’den anlamlı bir ziyaret

Gülben Ergen’den anlamlı bir ziyaret daha.
Ünlü sanatçı son zamanlarda sanatçı yönünden çok yardım severliği ile haberlere konu olmaya başladı.

Güzel sanatçı geçen hafta Mehmetçik ziyaretinden sonra bu kez de can kurtaran 112 personelini ziyaret etti. Ünlü sanatçının bu davranışı herkes tarafından takdir topladı. Gülben Ergen uzun zamandır ana okul projesi için yardım kampanyaları başlatmıştı. Ayrıca Ergen yakın zamanda yeni bir proje hayata geçirmeye çalışıyor.

112 Acil Servis çalışanlarını, komuta merkezlerinde ziyaret eden ve çalışanların sorunlarını dinleyen Gülben Ergen, sosyal medya aracılığıyla uyarılarda bulundu.

Sürücüler; lütfen ambulansın peşine takılmak yerine, “Yaşama yol verin”.

Ergen, “Bazı meslekler zorluklarıyla diğerlerinden ayrılır. 112 Acil Servis’te çalışmak da öyle. Düşünün, trafik yoğunluğunun yüzde 90’lara çıktığı İstanbul’da acil bir hasta taşıyorsunuz ve onu hastaneye yetiştirmeye çalışıyorsunuz. Bir taraftan da trafikte size yol vermeyen sürücülerle mücadele ediyorsunuz... Bu hafta canla başla hayat kurtarmaya çalışan 112 Acil Servis çalışanlarını, komuta merkezlerinde ziyaret ettim. Sorunlarını onların ağzından dinledim. En büyük problemleri trafikte yol vermeyen sürücüler ve asılsız çağrılar. Bir yandan trafikle boğuşan 112 çalışanları, diğer yandan da 112’yi arayıp pizzacı numarası isteyen vatandaşlarımızla uğraşıyor. Gelen çağrıların yüzde 90’ının asılsız olduğunu öğrendiğim andaki hissimi anlatamam… Halkımızın bu konuda duyarlı olmasını yürekten diliyorum. Allah göstermesin ama bir gün hepimiz 112’yi aramak zorunda kalabiliriz…Sürücüler; lütfen ambulansın peşine takılmak yerine, “Yaşama yol verin" dedi.

Kaynak: http://www.bagdathaber.com

f t m