• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2020 - Custom text here

Kumaş - Dikiş

Dünyanın En İyi Kumaşı Şöktaş'da Dokunuyor

Dünyanın en iyi kumaşı Söke'nin pamuğundan yapılıyor, Söktaş'ta dokunuyor. İleri teknoloji ve disiplinli çalışmayla Söktaş, bütün dünya pazarlarını geride bıraktı ve 2008'de Dünya lideri olma hedefine bir adım daha yaklaştı. Formülü sır gibi saklanan 200/2 gazeli iplikler Söke'de Söktaş fabrikalarında yapılıyor. Bu ipliklerin özelliği ne peki? Versace, Prada, DKNY, Tommy Hillfiger, Hugo Boss, Marks&Specer gibi markaları Çin, Hindistan pazarı dururken Türkiye'ye çeken ne? İşte bu gazeli iplikler. Nedir peki bu gazeli iplik? Gömleğin parlak gözükmesi için ipliğin etrafındaki tüylerin yakılarak yok edilme işlemi... Prenslerin, liderlerin, Hollywood starlarının üstünde parlayan kumaşlar işte bu şekilde, TÜRK kalite ve güvencesiyle elde edilmektedir. Söktaş her ne kadar bir marka olarak anılmasa da, Dünya tekstil sektöründe Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmektedir.

İşte dünyanın en çok okunan tekstil dergisinin son sayısından bir alıntı.

LA PLUS BELLE POPELINE DU MONDE

“30 yıldır bu kalitede bir kumaş görmedim. Bu kumaş Arnys’de sunulan ısmarlama gömlek servisinde kullanılmaktadır.”SÖKTAŞ HAKKINDA BİLGİ

İlk kurulduğu günden bugüne varlığının temelini oluşturan kalite ve zarafet ilkesine süreklilik kazandırarak marka değerini uluslararası boyuta taşıyan SÖKTAŞ; pamuklu - pamuk karışımlı lüks gömleklik kumaş tasarımı ve üretimindeki uzmanlığını, bugün ceketlik ve pantolonluk kumaşta da sergilemektedir. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamamızı sağlayan unsurların başında, müşteri odaklı çalışmamız ve bize özel yapılandırılmış üretim - hizmet sistemimiz gelmektedir. Elimizde hazır bulunan 300 binden fazla kumaş örneği sayesinde, müşterilerimizin sektörün en başarılı markaları olmalarına katkı sağlıyor, onları geleceğe taşıyoruz.

TRENDLERİN ÖNÜNDE VE ÖTESİNDE

Yeni eğilimler yaratma ve mevcut eğilimlerin ötesine geçebilmemiz için, araştırma ve geliştirme bizim işimizin en önemli öğelerinden biridir. Bu bağlamda, Türk tekstil sektöründe devlet fonuyla desteklenen AR-GE lisansını almaya hak kazanmış az sayıdaki firmadan biriyiz.

AR-GE departmanımız 3 özel bölümden ve 80 kişilik bir ekipten oluşmaktadır. Bu ekibin büyük çoğunluğu düzenli olarak sürdürülebilirlik, verimlilik ve yaratıcılık projelerine odaklanarak çalışmalarına devam etmektedir.


KİŞİYE ÖZEL GÖMLEKLİK KUMAŞ SERVİSİ
Dünya çapında, kişiye özel dikim sektörüne de en seçkin kumaşlarımızla hizmet veriyoruz. Bu seçkin kumaşlar, dünyaca ünlü Mısır Giza, Meander 71 gibi uzun elyaflı pamuklardan elde edilen iplikler kullanılarak üretilmektedir.

 

http://www.soktas.com.tr

f t m