• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2020 - Custom text here

Moda Dünyası

Victoria's Secret

Victoria's Secret Defilesi, Victoria's Secret iç çamaşırı ve pijama markası sponsorluğunda düzenlenen bir defiledir. Defilede dünyanın önde gelen mankenleri Victoria's Secret melekleri olarak adlandırıllır.

 

Victoria's Secret meleklerinin arasından bir kişi "Fantezi Sütyeni" olarak adlandırılan ve mücevherlerle süslenmiş bir sütyen giymeye hak kazanır.

Victoria’s Secret defilesinde her yıl olduğu gibi bu yıl da servet değerinde bir mücevher sütyen sergilenecek. Dünyaca ünlü mücevher şirketi Mouaward tarafından dizayn edilen Royal Fantasy Bra, model Candice Swanepoel tarafından sunulacak. Pırlanta, yakut, sarı ve mavi safir gibi değerli taşlarla bezenen 18 ayar altından oluşan mücevher sütyenin merkezinde 62 karatlık bir yakut bulunuyor. Sütyenin değeri ise 10 milyon $

 

Heidi Klum bu sütyenlerden üç tane giymiştir. Gisele Bündchen, Tyra Banks, Karolina Kurkova ve Adriana Lima ikişer kere giymeye hak kazanmıştır. Claudia Schiffer bu sütyenlerden birini ilk olarak giyen mankendir, Heidi Klum bu sütyenlerden birini defilede giyen ilk mankendir ve Gisele Bündchen aralarından en pahalısını giymiştir. 2000 yılı için tasarlanan sutyen $15 milyon dolarlık fiyatıyla o zamanların en pahalı iç çamaşırı olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girmiştir. (Wikipedia)

 

f t m