• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2020 - Custom text here

Moda Dünyası, Giyim Dünyası, Tekstil, Haberleri

Orka Holding Amman'da mağaza açtı

 

İstanbul – Damat, Tween ve D’S Damat markaları ile Türkiye’den çıkan küresel moda devi olma yolunda hızla ilerleyen Orka Holding, yurt dışındaki mağazalar zincirine bir yenisini daha ekledi. Orka Holding, Ürdün’ün başkenti Amman’da Damat, Tween ve D’S Damat flagship mağazasını açtı.

Türkiye’den çıkan küresel moda devi olma yolunda hızla ilerleyen Orka Holding, Ürdün’ün başkenti Amman’da Damat, Tween ve D’S Damat flagship mağazasını açtı. Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen açılışa Türkiye Amman Büyükelçiliği Müsteşarı Emin Melih Tezel, Amman Ticaret Müşaviri Nil Gökçe de katıldı.

Moda devinin Amman’daki ikinci mağazasının açılışına, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Koordinatör Osman Arar’ın ev sahipliğinde Türkiye Amman Büyükelçiliği Müsteşarı Emin Melih Tezel ve Amman Ticaret Müşaviri Nil Gökçe de katıldı. Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, ülkenin aynı zamanda siyaset, ticaret ve kültür merkezi de olan başkent Amman’da büyük ilgi gördüklerini söyledi. Orakçıoğlu, “Amman’daki pazar potansiyeli yeni yatırımlarımızın önünü açıyor. Ülkede yıl sonuna kadar iki yeni mağaza daha açarak toplamda dört mağaza olmasını planlıyoruz” dedi.

Bu yıl 50 milyon dolar ihracat hedefi Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, bu yıl büyüme hedefini yurt dışı odaklı olarak planladıklarını ve 50 milyon dolar ihracat hedeflediklerini söyledi. Orakçıoğlu, bu kapsamda dünyanın hemen hemen her bölgesinde mağazalar açmayı sürdürdüklerini dile getirdi.

Kaynak: http://www.24saatgazetesi.com

 

f t m