• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2020 - Custom text here

Moda Dünyası, Giyim Dünyası, Tekstil, Haberleri

8. İstanbul Moda Konferansı

Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği olarak son 7 yıldır Mayıs ayında gerçekleştirdiğimiz İSTANBUL MODA KONFERANSINI bu yıl,  14-15 Ekim 2015 tarihlerinde IAF- Uluslararası Hazır Giyim Federasyonu’nun her yıl düzenlediği Dünya Moda Kongresi işbirliğinde Hilton İstanbul Bosphorus Convention Center (Harbiye)’da gerçekleştiriyoruz.

8. İstanbul Moda Konferansı & 31.IAF Dünya Moda Kongresi’ne IAF-Uluslararası Hazır Giyim Federasyonu üyeleri kısaca, tüm dünya hazır giyim sanayicilerini, İstanbul’da TGSD’nin ev sahipliğinde bir araya getiriyoruz.

TGSD, IAF ve İHKİB’in Ekim 2015 buluşması ile İstanbul’dan tüm dünyaya Moda esintileri göndereceğiz.

Cerruti, Loro Piana, Ermenegildo Zegna, Moncler, J Brand, FG4, Express, Miroglio, Li&Fung, Alexander McQueen, Tom Ford International, Arcadia, Uniqlo, Nike, Lee Cooper, Celio, Polo Ralph Lauren, Citizens of Humanity, Brandina, H&M, Tesco, Sainsbury’s, Debenhams ve Inditex gibi dünyanın en büyük marka ve alım grubu Ceo’larının  konuşmacı olarak katıldığı konferansımıza bu yıl da sürpriz marka ve alım grubu temsilcileri katılarak deneyimlerini sizlerle paylaşacaklar.


Her yıl olduğu gibi sektörümüzde merakla beklenen B2B-İkili İş Görüşmeleri Platformunda bu yılda üretici firma temsilcileri, belli başlı alım grupları ile bir araya gelerek yeni işbirliklerine imza atacaklar. Basta Avrupa olmak üzere pek çok ülkeden alım heyetleri ve dış alım grupları ile B2B’ler de bir araya gelme şansı bulacaksınız.

Her zamanki sürpriz konuk ve oturumları ile açılış gecesinden, kapanış saatine kadar, dopdolu geçecek 8. İstanbul Moda Konferansı & 31. IAF Dünya Moda Kongresi’nın güzel ve verimli bir işbirliğinin başlangıcı olması dileklerimizle, sizi konferansımıza davet ediyoruz.

Dünyanın gündemi biz, bizim gündemimiz moda ve hazır giyim olacak.

Sizi de bu büyük buluşmada yanımızda görmek, sizinle birlikte dünyanın moda gündeminde yer almak istiyoruz.

Kaynak: http://www.tgsd.org.tr

f t m