• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2021 - Custom text here

Nasıl Giyilir

Mayo tasarımcısı Cihan Nacar’dan doğru mayo ve bikini seçimi için 5 kural

Yaz yaklaşırken biz kadınların en büyük kabuslarından biri bikini ve mayo alışverişi… Kendinizi bikini ve mayonuzla kusursuz hissetmenizi sağlayacak ipuçlarını adını taşıyan koleksiyonu ile yeni sezonda Vakko ve Vakkorrama’larda olacak Cihan Nacar anlatıyor.

- Bu yıl moda dünyasında öne çıkan detaylar neler, bunlar sizin tasarımlarınızı nasıl etkiledi?

Her sezon olduğu gibi bu sezon da sürprizlerle dolu. Soft ve sönük renkler yerini canlı ve parlak renklere bıraktı. Minimalist desenlerin yerini maksimalist desenler aldı. Bu yıl moda dünyasında beni en çok etkileyen kumaş kalitelerindeki yenilikler oldu. Artık 2 dakikada kuruyabilen, kadife efektli, içeriğinde doğal lifler bulunan ya da deri görünümlü mayo kumaşları kullanılıyor. Ben de her yıl bu yenilikleri koleksiyonuma adapte ediyorum.

- Yeni sezondaki 'PopCore' koleksiyonundan bahseder misiniz?

‘PopCore’ özgüvenli ve enerjik bir kadını temsil ediyor. Canlı renkler ve bu renklerle oluşturulmuş desenler koleksiyonumda oldukça ön planda. Formlar ise alışılageşmiş mayo/bikini formlarının dışında. Toplam 35 parçadan oluşan ‘PopCore’ kadının en özgür ve özgün halini yansıtan detaylarla dolu.

- Koleksiyonda plaj kıyafeti olarak hangi parçalar var?


Mayo dışında yine plajlarda, plaj partilerinde veya özel yaz etkinliklerinde giyilebilecek kimono, pantolon ve elbieseler de ‘PopCore’ koleksiyonunda mevcut.

- Son olarak vücudumuza en uygun mayo ve bikinileri nasıl bulacağız?

Öncelikle kendine güvenen kadın mayo ve bikiniyi mükemmel taşır. Ancak yine de alışveriş sırasındaki minik kuralları ‘es’ geçmemek gerekiyor.

Devamını Oku:

Moda, kendine yakışanı bulmaktır

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi (AVM), ünlü modacı Neslihan Yargıcı'yı moda severlerle buluştu.

Samsun Piazza etkinlik alanında gerçekleşen "Moda Falı" söyleşisinde Yargıcı, vücut yapısına ve nerede hangi kıyafetin giyileceğine göre seçim yapılması gerektiğini açıkladı. Zaman zaman ziyaretçileri de sahneye alan Yargıcı, üzerilerinde deneyerek hangi kombinin kime uyduğunu açıkladı.

Ünlü modacı Neslihan Yargıcı, özellikle tayt modası nedeniyle, taytın üzerine giyilen tuniklerin ön kısmının taytın bel hizasında kalıp, arka kısmının uzun olanlarının tercih edilmesinin bacak boyunu olduğundan uzun göstereceğini ifade etti. Ayrıca minik ziyaretçileri de unutmayan Yargıcı, minikleri de sahneye çıkartarak onlar için de birkaç moda önerisinde bulundu.

Ziyaretçilerin sorularını da yanıtlayan Yargıcı, bacaklarının güzelliğinden bahseden bir ziyaretçiye, bu güzelliği yürüyüş ve buz patenine borçlu olduğunu söyleyerek güzel ya da çirkin kadın olmadığını, bakımlı her kadının güzel görüneceğini dile getirdi.

Devamını oku...

f t m