• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2020 - Custom text here

Renk Kombinleri

Hardal Rengi Nasıl Kombinlenir

Sonbahar rengi olarak bilinen Hardal rengi sevilen ancak kombin yapmakta zorlanılan bir renktir. Hardal rengi ve tonlarını en kolay siyah ile kombinleyebiliriz. Bu biraz da işin kolayına kaçmak olacaktır. Genel olarak bakıldığı zaman ilk söylemem gereken şudur. Kıyafetlerinizde üçten fazla rengi bir arada kullanmamaya özen gösterin. Bir rengi hafifletmek için onun tamamlayıcısı bir tonu mutlaka kullanın. Açık renkleri üst parçada kullanmaya koyu renk kıyafetleri ise alt parçada kullanmak akıllıca olacaktır.

Şimdi konumuza dönelim. Hardal rengi kıyafetinizi siyahla kombinlemek yerine gri, kamel, taba, lacivert, koyu yeşil gibi renklerle tamamlarsanız oldukça şık görünmeniz mümkün. Ben en çok koyu yeşil hardal birleşimini beğeniyorum. Eğer iddialı giyinmekten yanaysanız mutlaka yeşil ve hardalı bir araya getirin derim.

Hardal bir gömleği lacivert bir etek ya da pantolonla kombinleyip hardalın açık ve koyu tonlarından seçeceğiniz  takılarınızı sakın unutmayın. Ayakkabı ya da çantada hardal kullanacaksanız o zaman üzerinizde atkı gibi, şal gibi, kaşkol gibi başka bir hardal aksesuara yer verin.

Hardal renge yakışan bir diğer rengin gri olduğunu söylemiştik. Gri bir alt parçayı hardal rengi üst parçayla patlatabilirsiniz. Eğer ben fazla cesur olmak istemiyorum derseniz o zaman yapmanız gereken hardal ile siyahı buluşturmaktır.

Kaynak: http://www.webokur.net

f t m