• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2020 - Custom text here

Sağlık

Karaciğer yağlanmasına faydalı Maydonoz limon kürü

Maydonoz Limon Kürü

15 -16 saplarıyla beraber hormonsuz maydanoz, 1 limon suyu, Yarım su bardağı su,

Maydonoz Limon Kürü'nün Yapılışı:

Saplı maydanozları, limon suyunu ve klorsuz suyu koyup blenderden geçirin. Elde ettiğiniz yeşil suyu sabahları aç karnına kahvaltıdan 10-15 dakika çnce için. 15 gün uyguladıktan sonra 3-4 gün ara verip yeniden 15 günlük bir kür daha yapın.Maydonoz Limon Kürü'nün Faydaları

• Yağ yakma özelliğinin yanıda;

• Karaciğer yağlanmasına faydalıdır

• Deri altında iltihaplanma varsa onu atar

• Cildi parlak ve genç gösterir.

• Hepatit B ve C hastalarının kullandığı ilaçlar karaciğerde yağlanmaya neden olur. Bu ilaçları kullananlar için de mükemmel bir destekleyicidir.

Dikkat: Maydanoz içinde bulunan maddelerden dolayı tansiyon düşürücü özelliğe sahiptir. Bu yüzden düşük tansiyonu olan kişiler bu kürü uygulamasınlar.

Yapılışı: Saplı maydanozları, limon suyunu ve klorsuz suyu koyup blenderden geçirin. Elde ettiğiniz yeşil suyu sabahları aç karnına kahvaltıdan 10-15 dakika önce için. 15 gün uyguladıktan sonra 3-4 gün ara verip yeniden 15 günlük bir kür daha yapın. Maydanozun Yararları Nelerdir?Maydanoz böbrek ve mesane taşlarının düşürülmesinde yardımcı bir rol alır.Ağızda hoş bir koku bırakır. Özellikle yemek sonrasında kötü ağız kokularının giderilmesini sağlar.Uyku sorunlarına taze ya da kuru halde tüketilmesi yararlı olacaktır.Cilde renk ve canlılık kazandırır.Ateş düşürücü ve terletici bir etkisi vardır.Karaciğerin daha sağlıklı çalışabilmesi için yardımcı olur.Böcek ısırmasında, yanıklarda ve iltihaplarda lapa olarak kullanılmakta ve yararlı olmaktadır.Maydanoz Suyu KürüMaydanoz suyu nasıl hazırlanır?Maydanoz suyu nasıl hazırlanır; 4 bardak su içerisinde 1 demet maydanoz kaynatılır ve günde üç defa 1’er bardak şeklinde içilir. Farklı bir karışım şeklinde kullanmak isteyenler bal ya da limon ilavesiyle de içebilir.İbrahim saraçoğlu nun denenmiş yağ yakan maydanoz limon kürü.

Yağ yakıcı özelliğinin yanında Hepatit B ve C hastalarının kullandığı ilaçlar karaciğerde yağlanmaya neden olur. Bu ilaçları kullananlar için de mükemmel bir destekleyicidir.

Herkesin kullana bileceği bu karışımı sadece tansiyon sorunu olanlar kullanamaz. Maydanozun sahip olduğu tansiyon düşürücü özelliğinden dolayı tansiyon sorunu olanlar kesinlikle kullanamaz bu karışımı. Ayrıca deri altında yağlanma varsa yok eder bu yağlanmayı, cilde parlaklık verir ve daha genç görünmesini sağlar. Hem zayıflamak hemde genç ve sağlıklı olarak daha kaliteli yaşamak isterseniz bu kürü mutlaka uygulayın. Maliyetsiz evinizdeki malzemelerle kolayca hazırlayacağınız bu kürü sabahları tüketmelisiniz.


Bir bağ maydanoz + iki tatlı kaşığı limon robotta çırpılıp suyu çıkarılır.
15 gün aç karnına birer bardak içilir. Beş gün aradan sonra tekrar 15 gün içilir.  Altı ayda bir tekrarlanır.


http://www.sifamarket.com/herbalistler/ibrahim-saracoglu-maydonoz-limon-kuru.html

 İbrahim Saraçoğlu

f t m