• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2020 - Custom text here

Sağlık

Uykunun Mucizileri

Zamanında uyanamam diye kaygılanıyorsanız, uyumadan önce bilinçaltınıza uyanmak istediğiniz saati tam olarak söyleyin, o sizi uyandıracaktır. Onun çalar saate ihtiyacı yoktur. Problemleriniz konusunda da aynı şeyi yapın. Bilinçaltınıza zor gelecek hiç bir sorun yoktur.

Bilinçaltınız asla uyumaz. Her zaman iş başındadır. Hayati fonksiyonlarınızın tümünü kontrol altında tutar. Uykuya dalmadan önce kendinizi ve herkesi bağışlayın iyileşmeniz çok daha çabuk olacaktır.

Kimi zaman düşlerinizde olmak üzere uykudayken de yönlendirilebilirsiniz. İyileştirici güç taşıyan akımlar da salıverilmiş olacağı için sabah kendinizi taptaze ve dinç hissedeceksiniz.

Gündelik yaşamın sıkıntıları ve gerginliklerinden şikayetçi olduğunuz zaman zihninizin zincirlerinizi gevşetin ve size karşılık vermeye hazır bekleyen bilinçaltınızdaki zeka ve bilgeliği düşünün. Bu size huzur, güç ve güven verecektir.

Uyku, zihin huzuru ve beden sağlığı için vazgeçilmez bir önem taşır. Uykusuzluk sinir, baskı ve zihinsel bozukluklara yol açar. Uyku ihtiyacınız günlük minimum sekiz saattir.

Tıbbi araştırmalar yapan uzmanlar uykusuzluğun ardından psikolojik bozuklukların geldiğini göstermişlerdir.

Uyku esnasında spritüal olarak yenilenirsiniz. Yaşamdan keyif almak ve dolu dolu yaşamak için yeterince uyumalısınız.

Yorgun beyin uykuya öyle acıkır ki onu elde etmek için her şeyi feda eder. Otomobilin direksiyonunda uyuyakalan sürücüler bunu kanıtlamaktadır.

Uykusuz kalan insanların çoğu hafıza ve koordinasyon problemleri yaşar. Şaşırır, sersemler ve yanlış davranışlar sergileyebilirler.

Uyku bir tür danışma bürosudur. Uyumadan önce bilinçaltınızın engin zekasının sizi yönlendirmesini ve kılavuzluk etmesini isteyin. Ondan sonra belki de uyanıkken gelecek olan haberi bekleyin.

Bilinçaltınıza tam bir güven duyun. Onun hep yaşamdan yana yönlendiğini bilinç Bazen bilinçaltınız geceleri görülen düşlere size cevap verir.

Geleceğiniz şu anda zihninizdedir; gelecek sizin düşünce ve inanç alışkanlıklarınıza bağlıdır. Sınırsız zekanın sizi yönlendirmesini talep edin. Bütün iyiler ve muhteşem bir gelecek sizin olacaktır. Ona inanın ve onu kabul edin. En iyiyi bekleyin ve siz mutlaka en iyiye sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Kaynak: http://www.yasamsagligi.com

f t m