• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2020 - Custom text here

Sağlık

Pruzon - Kaşıntı - Pişik Tedavisi

Pruzon Kaşıntılı olgular ve pişik tedavisi için geliştirilmiş bitkisel ve bilimsel ürünlerin tek merhemde bir araya getirildiği bir üründür.  Bir çok problemin çözümünde etkili olan bileşenleriden bazıları aşağıdadır.

Pruzon Kullanım Alanları

İçeriğinde bulunan bilimsel araştırmalar ilede etkinliği kanıtlanmış bileşenler bir çok problemle mücadele etmektedir. Genel kullanın alanlarına örnek olarak aşağıdaki listeyi inceleyiniz.

    Pişik
    Mayasıl (Anal Dermatit)
    Makat Kaşıntısı
    Vajinal Kaşıntı
    Böcek Sokmaları
    Kontact Dermatit

Tüm Kaşıntılı Olgularda
Pruzon pomad insan vücudunda meydana gelen tüm kaşıntı problemlerinde kortizon yan etkisi olmayan tek üründür. Aşağıda ürünümüzü kullanabileceğiniz bir çok kaşıntı çeşidine yer verilmiştir. Sadece kaşıntı ile sınırlı kalmayan etkisi pişik problemi içinde her yaşta kullanımı uygundur.

Makatta Kaşıntı KremMakat Kaşıntısında
En sık sebebi anal dermatitlerdir. anal dermatitin sebebi net bir şekilde ortaya konamamış olup aşırı temizlik, nemli dolaşmak, kirlilik sebepler arasındadır. Pruzon makat kaşıntısı probleminde koruyucu tabaka oluşturması, kortizon benzeri etkileri ve anti mantar etkisi özelliği ile 1-2 günde düzelme sağlamaktadır. Bay ve bayan farketmeksizin makat kaşıntısı tedavisi için pruzon kullanmanız önerilir.

Genital bölge kaşıntı tedavisiGenital kaşıntılarda
Sıklıkla sebebi mantar ve trikomonaslardır. Ağızdan tedavi gerektirmekte olup ek olarak pruzon kullanımı şikayetlerin çok daha kısa sürede düzelmesini sağlar. Sebebi tespit edilemeyen vulvar kaşıntılarda bölgesel olarak pruzon kullanımı şikayetleri düzeltir. Bayanlar için günlük hayatta önemli bir sıkıntıya neden olan Vajinal kaşıntıların önlenmesi ve yeniden oluşumunu önlemek adına her yaş kadınların kullanımına uygundur.

Pişik Kremi PruzonPişik Tedavisinde
Daha çok çocuklarda görülse de özellikle yaz aylarında erişkinlerdede görülen bir hastalıktır. Çocuklarda en önemli sebep alt bezinin seyrek değiştirilmesi  ciltte hasar yapmakta ve bu hasar sebebiyle cilde mantar yerleşmektedir.

Pişikte Pruzon Etkisi
Meyan kökü extractı bilinen en etkili herbal kortizondur. Kortizon gibi etki ederken kortizonun yan etkilerine sebep olmamaktadır. TTO mantar ve bakteriyel enfeksiyonları ortadan kaldırır. Kalamin ve çinko ise etkinin devamını engelleyecek şekilde koruyucu tabaka oluşturulmaktadır. Pruzon her yaşta görülebilen pişik problemi için güvenle kullanılabilir.
Erişkinlerde pişik sebebi farklı olsada oluşan patoloji aynı şekilde cilt hasarı ve mantar üremesidir. Pruzon erişkin pişiklerindede yüksek başarıyla kullanılabilmektedir.

El alerjisi tedaviKontact dermatit
Daha çok ellerde görülen deterjan kullanımı, pudra veya benzeri ürünlere karşı alerji oluşmasıdır, pruzon şikayetlerin hızla gerilemesini sağlar ilgili alerjik ürüne dokunulmadığı sürece sorun tekrar oluşmaz.
Böcek sokmaları
Böcek zehrine karşı vücudun reaksiyonudur içerdiği bitkisel kortizon ile daha kısa sürede gerileme sağlanabilir.
Pruzon Sipariş

Yukarda belirtilen problemlere karşı etkinliği yapılan klinik çalışmalar ile kanıtlanmış olan Pruzon satış için sitemizden faydalanabilirsiniz. Türkiye geneli ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanı ile kaşıntı ve pişik problemini önleyebilirsiniz.

Kaynak: http://www.pruzonsatis.com/

f t m