• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2020 - Custom text here

Tekstil Firmaları

ÜNLÜ TEKSTİL

Türkiye'nin en büyük konfeksiyon üretici-ihracatçı firmaları arasında bulunan Ünlü Tekstil, tekstile yaptığı yatırımlarla büyümeye devam ediyor.

Ünlü Tekstil güçlü altyapısı, 500'ü aşkın personeli ve onlarca yabancı müşterisi ile Türkiye'nin en büyük konfeksiyon üretici-ihracatçı firmaları arasındadır. Kumaş kontrolünden dikime, dikimden paketlemeye kadar tüm süreçleri bünyesinde barın-dıran ve aynı anda pantolon, bluz, ceket, etek gibi bayan dış giyim adına tüm modelleri aynı kalite ve verimlilikte sunabilen Ünlü Tekstil; emin adımlarla müşterileri için kendi koleksiyonunu oluşturma yolunda hızla ilerlemektedir. Kaliteli ve terminli üretimin yanında tasarım yaparak model geliştirmeyi müş-teri memnuniyetinin kilit unsuru olarak görmektedir.

20 yıldır her dönem müşteri beklentilerini algılama yeteneğiyle ve rekabet şart-larına ayak uydurarak bu-günkü çağdaş yapısına ulaşmıştır. 

Temelleri 1980 yılında Sabri Ünlü Tarafından Hollanda'da atılan Ünlü Tekstil,1992 yılında faaliyetini İstanbul'a taşıyarak bugün Türkiye'nin sayılı konfeksiyon fabrika-larından biri olmuştur. 

Ünlü Tekstil tarihindeki en önemli gelişmelerden birini kendi öz sermayesiyle inşa ettiği ve 2009 yılı Mayıs ayında taşındığı 26.000 m2'lik yeni yeri ile yaşamıştır. İşine yaptığı bu yatırım ile rekabetçi piyasanın gerektirdiği hızı ve kaliteyi yakalamıştır.

SİZE ÖZEL çÖZÜMLER

Ünlü Tekstil sadece kalifiye giyim üreticisi olmakla kalmayıp aynı zamanda müşterisine ta-sarımdan, koleksiyon oluşturma sürecine ve ürünün toplam kalite kontrolüne kadar pek çok düzey-de tam hizmet sunmaktadır. 

İstenildiği takdirde, gerek Türk gerek yabancı tedarikçilerden kumaş satın alımında destek verebileceğimiz gibi ilgili gümrük formalitelerinin yerine getirilmesi konusunda da yardımcı ola-bilmektedir.

Her sezon showroomumuzda Türk kumaş üreticilerinin en son tasarımları sergilenmektedir. Müşteriden gelen ön bilgiler ışığında, ürün numunelerinden bir paket oluşturulmakta, bilgi birikimiyle müşterilerine destek sağlayabilmektedir.

GELİŞMİŞ MODEL OLUŞTURMA

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet paketimiz kapsamında, bilgisayar ortamında oluşturulmuş kalıp ve model oluşturma da yer almaktadır. Müşterilerimiz dijital ortamdaki bilgilerini günün her anında internet aracılığıyla bize gönderebilmektedir.

Kullanmakta olduğumuz Gerber Cad Cam sistemi dünyadaki hemen her sistemle uyumlu çalışabilmekte, gerektiğinde gönderilen dijital bilgiler sistemimize uygun hale getirilebilmektedir.

Ünlü Tekstil, müşterilerinin oluş-turduğu kalıplar üzerinde çalışa-bileceği gibi, müşterisinin sağla-yacağınız herhangi bir model veya çizim üzerinden de yeni kalıplar çıkartabilmekte, ve bu kalıplar üzerinde her bedene uygun olarak serileme yapabilmektedir. Kalıp ve serileme aşamasından sonra Ünlü Tekstil, birkaç gün içerisinde müşterisinin seçtiği kumaştan ilk numuneyi üretmektedir. Hem numune ürün oluşturma sürecinin tamamı hem seri üretimin tamamı tek bir çatı altında gerçekleşebilmektedir.
Böylece, birbirine yakın süreçlerimiz sayesinde verimlilik sağlanmaktadır.

Ünlü Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Emek Mahallesi Sıvat Yolu Caddesi No: 17
Sancaktepe / İstanbul - TÜRKİYE
Tel : +90 216 645 69 00
+90 216 645 69 50
444 UNLU
Fax: +90 216 415 54 67
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

f t m